СПЛАТА ЗА РОЗПОДІЛ ГАЗУ зроби внесок у енергетичну стабільність країни

Дата: 18.01.2024 11:00

Хмельницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ»: 20 січня  строк оплати за розподіл (доставку) газу.

Дякуємо кожному сумлінному споживачеві за розуміння важливості енергетичної безпеки області.

Як зручно сплатити?

• Особистий кабінет на сайті Газмережі https://my.grmu.com.ua/login або Хмельницької філії "Газмережі" https://khmn.grmu.com.ua/

• онлайн-банкінг «Ощад 24/7», «Приват-24», "Монобанк» ін.)

• термінали самообслуговування EasyPay, IPay

• каси банків

• відділення Укрпошти

Реквізити для оплати:

Побутові споживачі (населення):

отримувачХмельницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ»

код за ЄДРПОУ 45346590, МФО 315784,

п/р UA733157840000026030300461328

АТ "Ощадбанк"

В призначенні платежу обов'язково вказуйте ваш особовий рахунок, ПІБ та адресу. Особові рахунки не змінилися та починаються на «1400ХХХХХХ», складаються з 10 цифр.

Саме від вчасної оплати залежить безперебійність 24/7 послуги доставки (розподілу) на підприємства, заклади соціальної сфери та сотням тисяч споживачів. А це - енергетична безпека держави, області і кожної родини.

Дякуємо кожному сумлінному споживачеві за розуміння важливості послуги з доставки та вчасні розрахунки!