З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2024 08:02

Шановні жителі Закупненської громади!

22 січня наша держава відзначає свято - День Соборності України.

Щиро вітаю всіх із цим великим державним святом! Минуло більше ста років із того часу, як прийняли найголовніший акт України – Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Після довгих років випробувань українці тоді довели, що хочуть бути єдиними у своїй країні. Ця історична подія з’єднала не тільки дві території, а також думки і душі нашого народу. Вже другий рік поспіль російський агресор намагається відібрати наше майбутнє, тому такі дати є особливо важливими. Вони не дають нам забути, за що воюють наші захисники й чому така важлива перемога. Сьогодні ми не ділимо країну на частини, ми об’єднуємося, щоб протистояти ворогові. І як століття тому знаємо, що лише у єдності наша сила.

Тримаймося разом і віримо у Збройні Сили України.

З Днем Соборності! Разом до перемоги!

З повагою,

селищний голова                                                        Віталій ВАЩУК