Сергій Тюрін провів розширене засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність»

Дата: 12.03.2024 11:50

Сергій Тюрін щодо роботи робочої групи «Прозорість і підзвітність».

В рамках діяльності робочої групи Управління Західного офісу Держаудитслужби протягом січня-лютого попередило порушення під час проведення публічних закупівель на 105 млн гривень.

Зокрема, відмінено 6 оголошених процедур закупівель, які проводились Кам’янець-Подільською, Хмельницькою, Ізяславською, Старокостянтинівською міськими радами та Ярмолинецькою селищною радою.

Також розірвано 2 чинні договори Старокостянтинівської та Нетішинської міських рад.

Через порушення норм чинного законодавства скасовано закупівлі продуктів харчування, електроенергії, пального, трансформаторів та робіт з капітального ремонту приміщень.