З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 04.05.2024 20:10

Шановні жителі Закупненської громади прийміть найсердечніші вітання з нагоди Христового Воскресіння.

Великдень символізує початок нового світлого життя для всього християнського світу, торжество добра над злом, віри над гріхопадінням, час для переосмислення та прощення.

Цього року знову для нас свято окутане смутком, але як і раніше сповнене вірою у диво. Найзаповітніше бажання, яке нині об'єднує мільйони українців - це бажання великої перемоги та миру на нашій рідній землі. Тож, нехай, у ці дні Господь оберігає та захищає нашу рідну Україну, нашу громаду, життя кожного українця та українки!

Свято Великодня дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добро та мир.

Отож вітаю з Великоднем всіх і кожного, чиї серця переповняються радістю у ці чудові дні довгоочікуваної весни. Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій, нехай душа знайде проблиски світла, а помисли стануть щирими та добрими! В цей нелегкий для всіх нас час бережіть себе і своїх близькихЯ бажаю вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло. Бажаєю всім здоров’я, благополуччя та успіхів у добрих справах, віри в Бога і в те, що в Україні запанують мир і добробут! !

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!