З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ

Дата: 08.05.2024 08:35

Шановні жителі Закупненської  громади!

8 травня в Україні відзначають День пам’яті та перемоги, над нацизмом у Другій світовій війні. Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Час летить невпинно… Відтоді виросли цілі покоління українців. Та скільки б часу не пройшло, ніхто ніколи не забуде тих, хто поклав на вівтар свободи та миру свої життя.

Сьогодні ми низько схиляємо голови в скорботі за тими, хто залишився на полях бою, розділяємо біль втрат за ветеранами, які пішли у вічність у післявоєнні роки.

У ці дні згадаймо і вшануймо і Героїв сучасності, тих, хто зараз на фронті знову відстоює право кожного українця на свободу у своїй, вільній країні.

Земний уклін від жителів Закупненської громади всім, хто подарував нам мирний сонячний день тоді, всім - хто захищає Україну сьогодні.

Віримо в Збройні сили України! Завдяки нашим захисникам у нас буде така довгоочікувана Перемога!

Перемога — за нами, бо за нами правда! Слава Україні!

селищний голова                                                 Віталій ВАЩУК