Бріфінг з поліцейським офіцером громади Євгеном Плішом

Дата: 16.05.2024 16:03

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні в Закупненській селищній раді відбувся брифінг за присутності заступника селищного голови Тетяни Скоб‘як  , представників структурних підрозділів , виконавчих органів та жителями громади з поліцейським офіцером громади Євгеном Плішом.

В ході спілкування Євген Вікторович  проаналізував стан криміногенної ситуації та дотримання публічного порядку на території громади, особливу увагу присутніх звернув на випадки шахрайства у різних формах та проінформував щодо протидії винекнення шахрайств на території  громади.

За словами  Тетяни Вікторівни  за час існування поліцейських офіцерів громади  в Закупненській громаді налагоджена тісна співпраця , оперативне реагування та вирішення питань підтримку публічної безпеки та охорони громадського порядку, а також постійно проводиться профілактична робота, що в цілому забезпечено стабільне функціонування громади.