Закупненська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 07:43

Шановні жителі Закупненської громади!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.

Конституція – це показник зрілості нації, код її ідентичності. Ми живемо з нашою Конституцією вже 28 років. Це дуже невеликий термін в історичній перспективі, але вкрай важливий для нації, яка відродилася і нині відстоює свою незалежність та територіальну цілісність.

В цей день свята хочу подякувати кожному, хто робить усе, аби Україна залишалася єдиною, соборною та незалежною державою. Перед усім – українським військовим. Саме вони – Герої сьогодення – які виборюють нам із вами право жити під мирним небом.

Сила українського народу -  у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди!

Ми незламні, бо захищаємо свою землю.  Правда за нами, бо ми не бажаємо чужого.

Все буде Україна!

Слава Україні!

З повагою селищний голова                                                        Віталій ВАЩУК