ІНФОРМУЄ ПРОКУРАТУРА

Дата: 03.07.2024 13:54

«Золотий карась»

Кам’янець–Подільською окружною прокуратурою до Чемеровецького районного суду скеровано обвинувальний акт стосовно місцевого жителя, який у травні  поточного року, під час дії заборони лову риби у період нересту на річці «Жванчик», неподалік с. Кочубіїв Кам’янець-Подільського району, на території національного природного парку «Подільські Товтри», за допомогою заборонених знарядь лову – рибальських сіток, здійснив незаконний вилов 46 екземплярів риби, чим спричинив істотну шкоду довкіллю.

Оскільки спричинені збитки не відшкодовано, то до винуватця пред’явлено позов про стягнення 59949 грн.

Справа перебуває на розгляді суду.