Повідомлення

Природа − це сукупність усього живого та неживого на Землі, пов’язана тісними взаємозв’язками. Природа здатна підтримувати себе, якщо цих зав’язків не порушувати. Саме природа створює для нас як виду умови для існування (питна вода, чисте повітря, всі джерела продуктів харчування походять з природи), тому кожен з нас є залежним і водночас відповідальним за збереження будь-якого природного ресурсу. Звісно, для степової зони найголовнішим ресурсом, який використовують люди є чорноземи.  Чорноземи − це відновлювальний ресурс, однак його відновлюваність є довготривалим і дорогим процесом. Достатньо сказати, що на це потрібні століття.

11:10 06.10.2022